Zahoďte plastové kartičky

  • Loyalty

Překvapte věrnostním programem, který vám dá náskok před konkurencí

K tomu, abyste se stali oblíbeným podnikem, špičkové služby už mnohdy nestačí. Zákazníkům je třeba nabídnout také něco navíc, co je přiměje podívat se k vám s radostí znova. Zkuste je překvapit věrnostním programem třetího tisíciletí – bez kartiček, bez papírování, jednoduše a především efektivně.

Každý úspěšný podnikatel by mohl vyprávět, jak náročné je získat si stálé a spokojené zákazníky. Ti jsou přitom pro každý podnik klíčoví. Mnohdy totiž zastanou ještě lepší funkci než drahá reklama, řeknou o vás přátelům, rádi se k vám vrací a dávají vašemu úsilí smysl. Jenže s těžkou konkurencí je stále náročnější umět nové lidi oslovit, zbořit jejich předsudky a dostat se jim pod kůži.

Nabídněte něco víc

Věrnostní programy jsou jednou z cest, kterou je možné vzbudit zvědavost a zvýšit svoje šance na úspěch. Ale v záplavě plastových kartiček dnes už jen někoho těžko přesvědčíte, že si má do peněženky přidat další. Proto jsme vyvinuli aplikaci NeoBonus, která přináší do světa věrnostních programů úplně nový rozměr.

S aplikací si můžete za pár stovek měsíčně vytvořit vlastní věrnostní program, který vás se zákazníkem virtuálně propojí. Namísto razítek pak zákazník sbírá své plusové body přímo do mobilu, místo předkládání různých kartiček mu stačí načíst jeden kód. Navíc se nemusí upisovat a sdělovat své osobní údaje, registrace trvá jen pár vteřin. Díky tomu v něm vzbudíte tolik potřebnou důvěru.

Oslovte lidi jako nikdy dříve

Výhody z věrnostního programu v aplikaci ale plynou především pro vás. Registrací nového zákazníka totiž vznikne komunikační kanál, kterým jej dokážete přímo oslovit. Ať už zasláním zprávy do aplikace, nebo notifikací v mobilu. Zároveň můžete sledovat statistiky, čímž získáte důležitý vhled do chování zákazníků.

S pokrokovým přístupem snadno oslovíte jak mladé, tak starší lidi, kteří neradi ztrácí čas zbytečnostmi a umí ocenit jednoduchá a rychlá řešení. Ukažte, že je načase zahodit kartičky a přesunout se od třetího tisíciletí!

Chci vyzkoušet NeoBonus